Giyinme Odası Nasıl Seçilir

Giyinme odasını yerleştirmeye başlamadan önce ihtiyaçlarınızı belirleyip giyinme odasını bu ihtiyaçlar doğrultusunda almalısınız. Örneğin işiniz gereği sık sık takım elbise giyiyorsanız, giyinme odasını bol askı alanları olan türlerden seçmeniz veya özel olarak yaptırmanız gerekmektedir. Eğer kravat kullanıyorsanız bu ince detayı atlamayıp buna özel kravatlık aparatlar tercih etmelisiniz. Kol düğmesi ve bayan tokaları için özel kare küçük çekmece ve bölümler bulunmaktadır, giyinme odasını tercih ederken bu detayları göz önünde bulundurmak çok daha rahat bir kullanım imkanı sağlayacaktır.

Bir giyinme odasının olmazsa olmazı çekmece modülleridir. Ayakkabılarınızı koyabileceğiniz özel çekmeceler bulunmaktadır, genel olarak giydiğiniz ayakkabı türüne göre bunu da seçebilirsiniz. Ayrıca angarya denilen, ütü masası, elektrik süpürgesi, merdivenler tarzındaki malzemeler için ayrı bölmeler tercih edilmelidir. Bunun dışında kutusuyla birlikte ayakkabılarınızı koyabileceğiniz özel derin raflar tercih edebilirsiniz. Bayanların uzun elbiseleri için uzun askılıkların tercih edilmesi gerekmektedir. Askılıkların yetmediği taktirde çift katlı askılıklar yapılabilmektedir, bu askılıklarda yüksekte kalan askılığa askılık asansörü ile ulaşıp rahat bir şekilde kullanımını sağlayabiliyorsunuz.

Giyinme odası modellerine göz atmak ve size özel üretilen çözümler ile bir giyinme odası yaptırmak için www.peronmoduler.com u ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı Giyinme Odası kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>